PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI/ELEKTROMECHANICI

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI/ELEKTROMECHANICI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z:30/1/2024 a:6/3/2024
Náplň práce:
- firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů
- noční směny pouze v sezóně, jinak denní
- samostatné elektromontážní práce, odstraňování poruch
- organizace práce údržby
- pravidelné udržování strojního zařízení a budov
- organizace revizí, BOZP.
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro či elektromechanik (seřizování strojů) či elektrotechnik a praxe v této činnosti,
- odborná způsobilost dle NV 194/ 2022 Sb.
- platné osvědčení, zručnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, technické myšlení, odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz B.
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, 3x indispoziční volno, podíly na HV, mobil, závodní stravování zajištěno, strav. paušál 116 Kč/den, příplatky na očistné.
Kontakt emailem.