Vedoucí Denního stacionáře a Sociálně terapeutických dílen

Pracovní místo ( Vedoucí Denního stacionáře a Sociálně terapeutických dílen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ CHARITNÍHO TÝMU A POMÁHAT LIDEM SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM?
Budeme mít volnou pozici vedoucí služeb
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmů dvou soc. služeb pracujících s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním, organizování a řízení činností v soc. službách, akcí a úkolů, vedení porad, administrativní činnost, komunikace s klienty, spolupráce s rodinami klientů, institucemi, úřady, účast na jednáních, vedení dokumentace, administrativní činnost
POŽADUJEME: vzdělání VŠ, VOŠ, případně SŠ (soc. vzdělání výhodou), profesionalitu, loajalitu, férovost v jednání s lidmi, empatii a dobré srdce, pozitivní vztah k lidem s mentálním a zdravotním postižením a s duševním onemocněním, znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, orientace v dalších právních předpisech, zkušenost s vedením a řízením lidí, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, výpis z rejstříku trestů, osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, možnost seberealizace, možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, supervize a zaškolení, zapojení do rozvoje služeb i organizace, možnost podílet se na akcích pro veřejnost, kvalitní pracovní vybavení, pružná pracovní doba a další benefity organizace
KONTAKT: emailem
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o nás