Odborný pracovník (m,ž)

Pracovní místo ( Odborný pracovník (m,ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
-obsluha měřících stanic pro kontinuální odběry a měření venkovního ovzduší
-měření fyzikálních a chemických faktorů v pracovním a komunálním prostředí
-příprava a výběr měřících míst
-zpracování výsledků měření a protokolů z měření
-provádění odborných prací spojených s měřením
-provádění měření i mimo pracovní dobu (včetně noční práce)
-provádění odborných prací v laboratoři
-vedení evidence objednávek
-řízení motorového vozidla (často delší vzdálenosti)
Požadavky pro přijetí
VŠ/SŠ technického, chemického nebo přírodovědného směru
-praxe v laboratoři výhodou (zkušenost při práci s měřicí technikou)
-dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, ...)
-základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost
-dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
-ŘP skupiny B
Zaměstnanecké výhody a benefity
-práce na plný úvazek
-smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Výhody: 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days, stravenkový paušál
kontakt: e-mailem