Elektrotechnici přístrojů, strojů a zařízení měření a regulace

Pracovní místo ( Elektrotechnici přístrojů, strojů a zařízení měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT - prace@emerconline.cz

Do našeho týmu hledáme na pozici Projektového manažera v oblasti Měření a regulace komunikativního kolegu s týmovým duchem a chutí naučit se něco nového.

Co budeš dělat?
- Řídit realizaci projektů MaR
- Komunikovat se zákazníky a s dodavateli

Co budeš potřebovat?
- SŠ/VŠ technického zaměření (elektro, řídící systémy, či obdobný obor)
- Vzdělání nebo praxi umožňující získání oprávnění dle zákona č. 250/2021 Sb.
- Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat na zakázky v rámci ČR
- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Svědomitost, samostatnost, týmový duch

Co je rozhodně plus?
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti se silnoproudem/slaboproudem/MaR
- Znalosti v oboru automatizace a orientace v oboru MaR
- Nadšení pro techniku a touha poznávat nové technologie

Co za to?
- Měsíční mzda dle relevantních zkušeností
- 5 týdnů dovolené pro dostatek odpočinku
- Stabilní pracovní místo v malé a flexibilní české firmě
- Školení a zvyšování profesní kvalifikace
- Dobré firemní zázemí a skvělí spolupracovníci

Tato pozice je vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené MaRáky. Zkušenosti z
realizace jsou určitě výhodou, ale co neznáte, to se u nás postupně naučíte. Rádi Vás přivítáme v našem týmu!