Obchodní zástupce

Pracovní náplň

z: 22.1.2024
Jsme český výrobce a dovozce doplňků stravy a zdravých potravin s desetiletou tradicí. Do našeho obchodního týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici: obchodní reprezentant pro lékárny a zdravé výživy pro region severní Morava. Pozice navazuje na práci předchozí kolegyně.

Požadujeme:
- SŠ popř. VŠ vzdělání
- výborné komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost, aktivita
- pozitivní vztah ke zdraví a produktům pro zdravý životní styl
- předchozí zkušenosti s prodejem na lékárnách výhodou
- bydliště Nový Jičín a okolí

Pracovní náplň:
- každodenní osobní kontakt s lékárnami, prodejnami zdravých výživ a zdravotnických potřeb (10-12 návštěv denně)
- nabídka a objednávání produktů stávajícím zákazníkům (v nabídce 400 výrobků)
- odpovědnost za prodejní výsledky spravovaného regionu
- reporting návštěv do CRM systému
- objednávání výrobků přes lékárenské velkoobchody

Nabízíme:
- práci na HPP v regionu severní Morava
- základní hrubý měsíční příjem 25.000 Kč + výkonem orientované prémie z obratu
- automobil Škoda Fabia Kombi, tablet a telefon k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- zaškolení a individuální vzdělávací systém
Zaměstnanecké výhody: služební automobil, tablet a telefon k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné nákupní ceny výrobků pro zaměstnance

Kontaktní osoba: Šec Radim, telefonicky na čísle 777 923 645 od 9:00 hod. do 15:00 hod. každý pracovní den, e-mailem: prace@viestegroup.cz