Pečovatel/ka - pracovník/ce v sociálních službách - Pobytové odlehčovací služby

Pracovní místo ( Pečovatel/ka - pracovník/ce v sociálních službách - Pobytové odlehčovací služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:
- smysluplnou práci v příjemném přátelském kolektivu velké stabilní společnosti
- pracovní obuv a oblečení
- podporu - odborné vedení, další vzdělánvání, možnost supervize
- po zapracování možnost příspěvku na penzijní připojištění

Požadujeme:
- zájem o práci se seniory a lidmi se zdravotním postižením
- praxi v sociální služebě nebo alespoň základní povědomí o tom, v čem tato služba spočívá (v ideálním případě akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách nebo vzdělání v oboru)
- schopnost vést řádně evidence o službě
- časovou flexibilitu (12hodinové směny, víkendy - příplatky)

Osobnostní předpoklady:
- ztotožnění se s posláním Charity (Kodex Charity České republiky, Etické zásady a pravidla chování pracovníků Oblastní charity Pardubice)
- odolnost vůči fyzické i psychické zátěži
- schopnost a ochota ke spolupráci v týmu
- lidskost, poctivost, odpovědnost a komunikativnost
- vlastní aktivita a tvořivý přístup

Zájemce prosíme o kontaktování Roberta Vítka, vedoucího Odlehčovacích služeb Červánky Třebosice; za případné zaslání profesního životopisu budeme rádi.