vedoucí pobočky

Pracovní místo ( vedoucí pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme: práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě, ranní směnu, motivační výkonnostní finanční ohodnocení, úplné zaškolení a zapracování, příjemný kolektiv, firemní akce, benefity (prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, volňásky apod.).
Požadujeme: obchodního ducha, chuť se učit, výborné komunikační schopnosti, samostatnost a pečlivost, organizační schopnosti, uživatelskou znalost PC, SŠ vzdělání výhodou (ne podmínkou).
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe v oboru.
Náplň práce: obchodní činnost, komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová), tvorba cenových nabídek, administrativa.
Společnost patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.