Administrativní pracovník / pracovnice (vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. st. inva

Pracovní místo ( Administrativní pracovník / pracovnice (vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. st. inva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt E-MAILEM. Profesní životopis zašlete na e-mail: machna.andrea@melon.cz, vybrané
uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.
Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC; znalost ekonomického a účetního programu výhodou; praxe v oboru vítána; ŘP sk. B výhodou; předpoklady pro týmovou spolupráci; komunikativnost a aktivitu; flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost; výhodou je status OZZ nebo OZP s maximálně 2. stupněm invalidity

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (od 21 000 Kc)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný 1.2.2024

Pracovní náplň:
- administrativní práce
- evidence skladového hospodárství
- kontrola a vedení skladového systému
- ostatní administrativní práce dle požadavku