ASISTENT-KA ŘEDITELE POBOČKY

Pracovní místo ( ASISTENT-KA ŘEDITELE POBOČKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Karel Váňa, tel.: 739 069 419 - volejte Po - Pá od 9 do 20 hod.. Pošli svůj životopis na email: karel.vana@bcas.cz

Do úspěšného a rychle rozvíjejícího se týmu hledáme v Opavě na HPP nového člena na pozici asistent/ka ředitele pobočky. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce, která má smysl a má chuť se stále učit novým věcem.

Koho hledáme?
- Pracovitého člověka, který ovládá práci s PC (MS Excel, PowerPoint, Word)
- Spolehlivého a týmového hráče
- Osobnost s aktivním a pozitivním přístupem k práci

Jaká práce bude Tvým denním medem?
- Komunikace se stávajícími klienty a finančními institucemi
- Vedení obchodní a administrativní agendy
- Úzká spolupráce s ředitelem pobočky a kolegy z týmu

Co požadujeme?
- Středoškolské vzdělání
- Pečlivost a smysl pro systémovou práci
- Znalost práce na PC, ochota pomáhat, proaktivita

Co nabízíme?
- Práci na HPP s dobou určitou na 1 rok, poté na neurčito
- Osobní rozvoj v oblasti financí, obchodu a jednání se zákazníky
- Řádné zaškolení a individuální přístup
- Možnost Homeoffice
- Skvělý kolektiv a pracovní zázemí