Plánovač výroby

Pracovní náplň

1. kontakt E-MAILEM: personal@bewit.love

Nabízíme novému spolupracovníkovi spolupráci na HPP na pozici plánovač výroby. Rádi mezi nás přivítáme nového, pozitivně smýšlejícího člena týmu, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s kvalitními výrobky. Působíme v oblasti zdravého životního stylu, naše činnost pomáhá mnoha lidem, dynamicky rosteme (v roce 2023 o více, než 60%) a dynamicky expandujeme na nové trhy.

Od nového spolupracovníka budeme požadovat:
- Kapacitní plánování výroby na denní bázi.
- Příprava harmonogramu výrobních operací.
- Identifikace a plánování zdrojů pro činnost úseku.
- Přeplánování výrobních operací dle aktuální situace.
- Plánování materiálu, kontrola dostupnosti a včasnosti dodávek materiálu pro jednotlivé operace.
- Podílení se na zlepšování výrobního procesu.
- Úzká spolupráce s ostatními úseky výroby.
- Pravidelný reporting a jiná administrativa.

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení.
- Práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu.
- Zaměstnanecké benefity.

Možný nástup: 01.02.2024, popřípadě dohodou.

Ideální kandidát na tuto pozici by měl splňovat tyto požadavky:
- Praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Znalost práce na PC - MS Office - Excel, Word (pokročilý uživatel)
- Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
- Schopnost spolupráce v týmu
- Znalost IS Helios výhodou

Kdo jsme?
Jsme česká výrobní firma sídlící v Ostravě. Vyrábíme a prodáváme 100% přírodní výrobky a produkty z oblasti zdravého životního stylu. V sídle firmy v Ostravě produkty vyrábíme, testujeme, skla