Sociální pracovník/zástupce vedoucí pro Občanskou poradnu

Pracovní místo ( Sociální pracovník/zástupce vedoucí pro Občanskou poradnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
Jste sociální pracovnice/pracovník, který hledá novou výzvu? Přijměte klíčovou roli v oblasti odborného sociálního poradenství! Tato pozice vás zavede do světa jednání s klienty ve složité sociální situaci. Připojte se k nám v Chrudimi a buďte součástí týmu, který poskytuje bezplatné rady, informace a pomoc lidem, kteří jsou v nepříznivé životní situaci, nebo jim taková situace hrozí.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
5 dní dovolené navíc (celkem 5 týdnů ročně)
3 sick days ročně
v oblasti vzdělávání Vám poskytneme široké možnosti a supervize
každý nový kolega u nás dostane potřebné zaškolení
nástup dle dohody, od 1.3.2024
mimořádné odměny zpravidla 2x ročně příplatek za zastupování vedoucí Občanské poradny zázemí nových kancelářských prostor významného poskytovatele sociálních služeb
stravenky ve formě stravenkového paušálu
možnost umístění dětí a vnoučat na 14 dní do příměstského tábora
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
trestní bezúhonnost
odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
uživatelská práce na PC - vedení dokumentace, sociální agenda, vyhotovení smluv
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
orientace v právním a sociálním systému výhodou
zkušenost s v neziskových organizacích poskytující sociální služby výhodou
BEZ ČEHO SE NEOBEJDEME?
bez týmového ducha a schopnosti pracovat i samostatně
velmi dobrých komunikačních dovedností, schopnosti otevřené komunikace
zodpovědnosti, empatie
ochoty učit se a rozvíjet své dovednosti v oblasti sociálního poradenstv