Office Manager/ka

Pracovní místo ( Office Manager/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud jste přesvědčeni, že tato pozice odpovídá vašim dovednostem a zkušenostem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu sopek@kovoprodukt.cz. Uveďte prosím v předmětu emailu: "Přihláška - Office Manager/ka".
Zodpovědnosti:
- Řízení a organizace administrativních procesů v kanceláři.
- Správa kancelářského vybavení a zařízení.
- Koordinace komunikace mezi odděleními a externími partnery.
- Správa kalendářů, rezervace schůzek a organizace pracovních událostí.
- Zajištění plynulého chodu kanceláře a dodržování interních procesů.
Požadavky:
- Zkušenosti na obdobné pozici v administrativě nebo managementu vítány.
- Schopnost efektivně komunikovat a pracovat s lidmi.
- Organizační a multitaskingové schopnosti.
- Znalost práce s kancelářským softwarem (Microsoft Office, apod.).
- Odpovědný přístup k práci a schopnost zachovat důvěrnost informací.
- Flexibilita a ochota se učit novým věcem.
Co Vám nabízíme:
- Stabilní pracovní prostředí v dynamické a rostoucí společnosti.
- Možnost aktivně se podílet na formování pracovního prostředí.
- Konkurenceschopný plat a benefitní balíček.
- Možnost profesního rozvoje a školení.
- Flexibilní pracovní dobu.