Všeobecná/ambulantní sestra

Pracovní náplň

Kontakt: Skuhrovcová Lucie, e-mail: lucie.skuhrovcova@mapocare.cz

Na naši fyzioterapeutickou ambulanci v Praze hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici všeobecná/ambulantní sestra se zájmem učit se novým věcem. Nabízíme plný nebo zkrácený úvazek.
Co bude náplní Vaší práce?
? Praktické provedení všech výkonů ambulantní praxe v souladu s ordinací lékaře a klinickými standardy pracoviště.
? Komplexní ošetřovatelská péče o ambulantní pacienty.
? Vedení zdravotnické dokumentace dle standardů pracoviště.
? Obsluha zdravotnických přístrojů daného pracoviště.
? Evidence a vykazování provedených zdravotních výkonů, ZULP a ZUM jednotlivým zdravotním pojišťovnám dle standardů pracoviště.
? Aktivní účast v edukačním programu daného pracoviště.
? Při nepřítomnosti pomocného zdravotnického personálu nebo dle potřeb pracoviště dezinfekce povrchů a pracovních ploch.
? Zajištění podkladů k objednávání spotřebního materiálu a kancelářského zboží používaného na pracovišti
? Příprava spotřebního zdravotnického materiálu pro bezproblémové zajištění ambulantního provozu.
? Při nepřítomnosti pomocného zdravotnického personálu doplňování spotřebního zdravotnického materiálu do příručních zásob pracoviště.
? Zajištění drobných hotovostních nákupů nutných pro provoz pracoviště.
? Převzetí a odesílání poštovních zásilek.
? Převzetí a předání došlých faktur ekonomické referentce.
Co od Vás požadujeme?
? SZŠ v oboru zdravotní sestra nebo VŠ v oboru ošetřovatelství
? Odborná způsobilost k výkonu povolání Všeobecné sestry dle zákona 94/2004 Sb
Požadované znalosti a dovednosti
? Zdravotnická legislativa ČR