Technická příprava výroby AV

Pracovní náplň

Vaše úkoly:
" Vyhledávat potenciál ke snížení nákladů a zvýšení produktivity
" Analyzovat aktuální stav výrobního procesu a jeho optimalizace
" Údržba kmenových dat v SAP
" Provádět procesní analýzy za účelem standardizace pracovních postupů a stavu pracovišť
" Zpracovávat náměty ze změnových řízení a vedení jejich evidence
" Zavádět nové produkty do výroby
" Provádět kalkulace nákladů
" Provádět a vyhodnocovat časové snímky dle REFA
" Zavádět projekty LEAN do výrobního procesu (SMED, VSM, Hoshin)
" Vystavovat pracovní pokyny a postupy (video postupy)
" Provádět kapacitní plánování a vyhledávat úzká místa
Váš Profil:
" VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru - praxe na obdobné pozici
" Zkušenosti v oblasti automotiv výhodou
" Dobrá znalost SAP
" Znalost MS Office (Excel/Outlook/PPT)
" Znalost LEAN principů a metod, REFA, kalkulací
" NJ - slovem a písmem
" Strukturovaný a systematický způsob práce
" Umět komunikovat a pracovat v týmu, flexibilita
" Ochota cestovat (delší pobyt v Altdorfu během zaškolovací fáze + koordinace mezi závody)
Nabízíme:
" mzdu dle zkušeností a praxe, uvedené rozmezí je pouze orientační,
" příspěvek na dopravu,
" příspěvek na dovolenou a vánoce,
" výkonnostní prémie, osobní ohodnocení,
" stravenky,
" prémie za docházku a doporučení nového zaměstnance,
" 25 dnů dovolené,
" Příspěvek na penzijní připojištění,
" pružná pracovní doba.
V případě zájmu prosíme o Váš CV v českém i cizím jazyce.

zaměstnavate kontaktujte na uvedené e-mailové adrese nebo osobně