Řidiči MKD

Pracovní náplň

První kontakt:
Formanová Jana, tel.: 724 604 636, Po - Pá 9 - 16 hod.

Požadavky:
ŘP sk. C+E
Platný profesní průkaz.

Pracovní náplň:
Přepravovat automobily zcela novým tahačem a přepravníkem dle předem stanoveného plánu po zemích Evropy
Zodpovědnost za svěřené vozidlo, jeho technický stav a čistotu
Nakládat nové automobily na autopřepravník
Zodpovědnost za doručení nákladu na určené místo a jeho vykládka
Jednat se zákazníky a dispečery
Zpracovávat a odevzdávat dokumenty související s výkonem funkce řidiče.

Zaměstananecké výhody:
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvky na Penzijní připojištění a Životní pojištění.