Strojírenský dělníci

Pracovní místo ( Strojírenský dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 28.12.2023 Osobní kontakt po předchozí tel. domluvy.
Náplň práce:
o Montážní práce ve výrobě součástek do automobilů
o Obsluha strojů a lisů (nejedná se o pásovou výrobu)
o Krympování
o Práce v třísměnném provoze
o Zásobování linek materiálem

Nabízíme:
o Průměrnou mzdu 26 000 Kč
o Výkonnostní měsíční prémie až 900 Kč
o Příplatky (přesčas 35%, přesčas víkend 50%, víkend 25%, odpolendí směna 17,50 Kč/hod, noční 22 Kč/hod)
o 20 dní dovolené (po roce + 2 dny navíc, po 2 letech + 5 dní navíc)
o Stravování v podnikové jídelně s dotací 55%
o Docházkový bonus
o Možnost záloh

Požadujeme:
o Samostatnost, manuální zručnost, flexibilitu
o Ochotu pracovat v třísměnném provozu
o Fyzickou zdatnost
o Dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody: Bonusy, prémie

Kontakt: Mgr. Romana Polzerová, telefonicky Po - Pá od 8:00 do 14:00 hod. na č.: +420 734 168 146, e-mail: romana.polzerova@manuvia.com