pomocný pracovník/ce údržby

Pracovní místo ( pomocný pracovník/ce údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: úklid vnitřních prostor sociálních služeb, zajištění čistoty, pořádku, dezinfekce interiéru, úklid odpadků do venkovních odpadních nádob, úklid venkovního prostranství - zametání před budovou
POŽADUJEME:vzdělání střední odborné /maturita, výuční list/, pracovitost, šikovnost a manuální zručnost /dovednost provádět jednoduché řemeslné činnosti, respekt a úctu k lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním, schopnost empatie , spolehlivost, příjemné vystupování, slušnost, časovou flexibilitu, loajalitu, zodpovědnost, férové jednání, základní počítačové znalosti, aktivní řidič, trestní bezúhonnost, motivaci pracovat v církevní organizaci s respektem k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: pomoc s údržbou vozového parku (úklid vozidel, doplnění pohonných hmot, kontrola stavu aj.), pomoc s údržbou budov a odpadovým hospodářstvím, pomoc s výmalbou aj.,provádění drobných oprav majetku, vybavení, pomůcek, pomoc s údržbou zahrad a venkovního prostranství (sekání a úklid trávy, zalévání, úklid sněhu aj., řízení motorových vozidel, zajištění pochůzek, práce s počítačem, místo výkonu práce: Moravská Třebová, okolní obce
KONTAKT: emailem
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 29. 2. 2024 na adresu:
Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SAS",