ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Hejdučková Kateřina, tel.: 553 760 820, 601 305 154, email: kariera@hagemann.cz
Prosím zasílejte životopisy s názvem "Účetní"

Požadavky
- VŠ/SŠ ekonomického zaměření, praxe v tomto oboru minimálně 5 let je na této pozici podmínkou,
- schopnost řídit menší kolektiv,
- dobré komunikační schopnosti,
- chuť se dál profesně rozvíjet, ochota a schopnost učit se nové věci, pečlivost, přesnost a důslednost při práci, časová flexibilita,
- řidičský průkaz sk. B.
- znalost ekonomického software Abra výhodou.

- Zodpovědnost za vedení agendy účetnictví dle českých účetních standardů.
- Zodpovědnost za vedení daňové agendy.
- Zodpovědnost za dodržování pravidel účetnictví.
- Příprava a následná kontrola průběhu závěrkových operací.
- Sledování legislativních změn v oblasti účetnictví a daní.
- Účtování pokladny, banky (párování přijatých a odeslaných úhrad, zápočty).
- Fakturace spojená s platbami do zahraničí (v rámci EU i mimo ni).
- Účtování majetku, leasingu.
- Kooperaci při sestavování měsíčních i ročních závěrek.
- DPH, SH, KH.
- Kontrola náležitosti účetních dokladů a jejich evidence.
- Příprava podkladů a spolupráce s auditory.
- Kontrola saldokontních účtů, řešení rozdílů.
- Účtování skladu, nedokončená výroba.

Pracoviště Krnovská 117, Opava. Pružná pracovní doba. Nástup od 2.1.2024 nebo dle domluvy