Fyzioterapeuti

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Platové ohodnocení: 35.000,- Kč až 45.000,- Kč (uvedenému druhu práce odpovídá plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě). Náplň práce: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz). Požadujeme: způsobilost k výkonu zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění, vstřícný přístup ke klientovi, aktivní přístup k řešení úkolů, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, flexibilita, zájem o vzdělávání se v oboru. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekreaci, dětské tábory, možnost příspěvku na penzijní a životní pojištění atd.). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-14:00 h) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis).