Grafici/Wrapeři

Pracovní místo ( Grafici/Wrapeři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FIRMA RAP GROUP s.r.o. výrobce reklamy hledá do svého týmu grafičku/ka a wraperku/ra.
Pokud víš o čem je řeč a máš praxi, jde o nabídku přesně pro tebe.
Tvým úkolem bude:
- Zpracovávat samostatně jednotlivé zakázky, grafiku, tisk na velkoplošné tiskárně, tisk na digitální tiskárně a celkově dohlížet na kvalitu a následné zpracování včetně aplikace.
- Součástí tvé práce je i aplikace folií a je nutná pečlivost i manuální zručnost.
Je velikou výhodou mít praxi v:
- Oblasti polygrafie a velkoplošného tisku
- Zkušenosti se signmakingem, polepy a dokončovacími pracemi
- Hravě zvládat práci v grafických programech - Corel (CDR), Adobe atd.
Co ti můžeme nabídnout:
- Nástup po domluvě
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Jednosměnný provoz
- Osobní přístup k zaměstnancům
- Příspěvek na ubytování (případně firemní byt)
- Firemní mobil s tarifem
- Prémie za projekty
- Příjemné pracovní prostředí
Svůj profesní životopis nám pošli na email na obchod@rapgroup.cz
Vybraní uchazeči budou poté pozváni k osobnímu pohovoru.
ov. 4.4.