Pracovníci v sociálních službách - HPP

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách - HPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Nástup možný po dohodě ihned.
Možnost spolupráce i na PP-zkráceny, DPP a DPČ.
SMĚNNOST: Dle domluvy se zaměstnavatelem.
POŽADUJEME: Řidičský průkaz skupiny B - výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče u osob se zdravotním postižením, včetně aktivizačních činností. Součástí práce je také zajištění provozu v oblasti stravování, úklidu, praní prádla a práce v rámci údržby v Domově Jitka.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování, rozvoj profesních kompetencí v sociální oblasti.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 9:00 h. do 15:00 h., paní Mgr. Zgarbová Lenka, tel.: 733 605 042, nebo e-mailem na adresu: socialni@domovjitka.cz
ov.e.16.4.