Zámečník

Pracovní místo ( Zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OC

-pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně, 6:00 - 14:30 hod
-zámečnické práce na dílně

Náplň práce:
oManuální zručnost a schopnost pracovat s kovem
oZhotovovací práce zámečnických prvků, montáže a případně i opravy
oČtení a používání technické dokumentace
oSeřizovat, udržovat a ošetřovat nástroje a nářadí

Požadujeme:
oZnalost čtení výkresové dokumentace
oZodpovědnost a flexibilitu
oManuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
o Pracovní smlouva na dobu neurčitou
o Přátelský a kolegiální tým
o Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek, dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti