Zaměstnanec provozu restaurace

Pracovní místo ( Zaměstnanec provozu restaurace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OC

První kontakt:
telefonicky: 603926162 Karolína Havlová
e-mailem: karolina.havlova@cz.mcd.com

Práce je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu Vašim požadavkům. Nabízíme denní i noční směny.
Primárně budete připravovat naše jídlo, usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled vaší restaurace.

Požadujeme
- chuť učit se novým věcem
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- týmového ducha a chuť najít v práci kamarády
- zájem mít fajn práci na delší dobu
- možnost pravidelného zvyšování mzdy i variabilní složku mzdy
- možnost nočních směn s nadstandardním příplatkem 15 Kč/h
- neformální atmosféru a zábavu na pracovišti
- 50% sleva na stravování
- Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s, ale i u našich partnerů