Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace
Návojná č. 100, 763 32 Nedašov, IČ 70850852
www.dssnavojna.cz, tel. 577335437, ID dat.schr. yndvakw

Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Druh práce: Jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek

Náplň práce:
• Výpočet výše platu, zajišťování výplaty, zúčtovávání platu, náhrad platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a provádění srážek z platu, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců a pojistného na sociální a zdravotní pojištění
• Agenda personalistiky

Pracovní poměr: Na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení
Nástup možný od 1/2024
Platová třída: 8 (dle NV č. 341/2017)

Místo výkonu práce: Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
• SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru ekonomie, praxe v oboru
• znalost mzdové agendy
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita a odpovědnost
• komunikační schopnosti
• schopnost týmové práce
• schopnost analyticky a koncepčně myslet
• vysoké pracovní nasazení
• morální a občanská I trestní bezúhonnost
• ŘP skupiny B

Písemné přihlášky obsahující:
- Životopis včetně kontaktních údajů
- Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Výpis z evidence Rejstříku trestů fyzických osob ne starší než 3 měsíce.

zasílejte na adresu:
Dům sociálních služeb Návojná, p. o., Návojná 100, 763 32 Nedašov
popř. na emailovou adresu: reditel@dssnavojna.cz
Jméno a příjmení odpovědné osoby: Bc. Jan Šerý, tel. 724 925 748