Všeobecná sestra

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchyňová Kateřina, e-mail: katerina.kuchynova@zuusti.cz
Náplň práce
Provádění všech typů očkování (na vyžádání, zvláštní, mimořádné a další)
Odběry krve a biologického materiálu
Práce s klientem poradny, poradenství HIV/AIDS, účast na primární prevenci
Příslušná administrativní agenda v ordinaci
Požadujeme
Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle § 5 zákona
č. 96/2004 Sb. v platném znění
Uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel
Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
Komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup
Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti
Praxe v ambulantní praxi vítána, není však podmínkou
Schopnost týmové práce
Místo výkonu
Nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov - v pondělí od 13:00 do 18:00 nebo dohoda možná
Závodní 94, Karlovy Vary - ve středu od 14:00 do 17:00 nebo dohoda možná
Nabízíme
Dohoda o provedení práce nebo Dohoda o pracovní činnosti
Odměna 200,-Kč/hod
Nástup: možný od 01.04.2024 nebo dle dohody