Vložit inzerát

ELEKTRIKÁŘI

Pracovní náplň

TŘ 14/12/2023 a:6/3/2024
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
Výhodou:
- ŘP sk. B
- praxe v oboru.
Nabízíme:
- vývojovou mzdu, která se stanoví dle znalostí, odbornosti a samostatnosti
- po ověření pracovních schopností po dvou letech převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Životopis zasílejte emailem. Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, emailem, telefonicky.

Detaily nabídky ELEKTRIKÁŘI

Firma

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality

Zaujala vás tato nabídka?