VŠEOBECNÁ/-Ý ÚČETNÍ

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ/-Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Janoštíková Petra, tel.: 734 236 622 e-mail: personalni@semix.cz.

Požadujeme:
- Ekonomické vzdělání a prokazatelnou praxi v oblasti podvojeného účetnictví a daní
- Znalost podvojného účetnictví a DPH dle současné legislativy
- Znalost MS Office, praktická znalost ekonomického SW
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost

Nabízíme:
- Nástup co nejdříve nebo dle dohody
- Mzdu odpovídající pracovním zkušenostem vč. motivačních složek
- Pružnou pracovní dobu
- Odměny k pracovním a životním jubileím
- Věrnostní odměny (odpracované roky ve společnosti)
- 20 + 5 dní dovolené navíc
- Možnost vzdělávání a osobního rozvoje v ekonomické oblasti
- Příspěvek na stravování
- Možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny
- Firemní akce

Co budete mít na starosti:
- Vedení podvojného účetnictví, kontrolu účetních dokladů
- Přípravu podkladů pro daňová přiznání a audit
- Budete spolupracovat při přípravě měsíčních a ročních účetních závěrek