Vedoucí Muzea řemesel Letohrad

Pracovní náplň

Rozsah činnosti:
- zajištění a provádění běžného provozu MŘ: pokladní, průvodce, plánování služeb a zajištění externích spolupracovníků, provádění běžného úklidu, spolupráce na propagaci, evidence sbírek, lektorování programů pro školy, atd.

Předpoklady:
- středoškolské vzdělání zakončené maturitou
- trestní bezúhonnost
- znalost českého jazyka, komunikativní znalost anglického jazyka

Požadavky na uchazeče:
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, časová flexibilita - intenzivní činnost v letní sezoně, občasné služby o svátcích a víkendech (nepravidelná pracovní doba)
- dobrá znalost a samostatná práce s výpočetní technikou
- občanská a morální bezúhonnost

Výhodou:
- orientace v problematice muzeí a galerií
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- praxe ve vedoucí pozici
- zájem o historii (techniku, řemesla)
- zkušenost v oblasti kultury

Platové hodnocení: po zapracování 30 000 Kč + provize z tržeb
Nástup možný ihned
Kontakty zasílejte na email: paveltacl@unita.cz

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina