Terapeut/ka pro děti a rodiny při ztrátě blízkého

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Přímá práce s klienty – ambulantní formou. Provázení dětí a jejich rodičů/jejich blízkých (individuální i skupinová) po ztrátě blízkého člověka – pozůstalostní péče. V rámci rozvíjení a udržování služby navazování spolupráce s ostatními poskytovateli zdravotních a sociálních služeb. Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu. Osvětová činnost (spolupráce se školami a kolektivy dětí). Administrativní práce spojená s výkonem terapeuta a krizového interventa.
DALŠÍ POŽADAVKY: VŠ - ukončené magisterské studium humanitního oboru (s preferencí oborů psychologie, sociální práce, psychoterapeutická studia). Zahájení psychoterapeutického výcviku (ideálně s akreditací pro zdravotnictví) výhodou. Zkušenost v intervenční práci s dospělými, v rodinách, případně u dětí. Alespoň tři roky praxe v oboru (pozice není vhodná pro absolventy). Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Ochotu prohlubovat si odborné schopnosti a vzdělání. Výpis z rejstříku trestu.
NABÍZÍME: Podpora vzdělávání: kvalitní zaškolení včetně kurzů práce s truchlením, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání, pravidelné supervize, 5 týdnů dovolené + sick days
KONTAKT: telefonicky (Pracovní den od 8 do 15 hod), e-mailem