Instruktor lyžování a snowboardingu

Pracovní náplň

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU
Hledáme instruktory lyžování asnowboardingudo Lyžařské školy v Peci pod Sněžkou.
Baví tě lyžování a práce s lidmi? Chceš strávit zimu na horách? Tak hledáme právě tebe!
Nabízíme:
- práce od 1 týdne - celá zimní sezóna (prosinec - duben)
- dobré platové ohodnocení (150-350 Kč/hod + bonusy)
- ubytování a firemní oblečení zajištěno
- lyžování v době volna zdarma
- nejlepší dotované ceny instruktorských kurzů APUL
- možnost práce i v půjčovně a u lyžařského vleku
- skvělé zážitky a plno zábavy!
Sezóna probíhá od cca 15.12. do 15.4. (dle sněhových podmínek)
Požadujeme: - dobré lyžařské / snowboardové znalosti a dovednosti
- základní znalost NJ nebo AJ, (PJ, RJ výhodou)
- kladný vztah ke sportu, k dětem a k práci s lidmi
- komunikativnost a příjemné vystupování s úsměvem
- licence nebo praxe výhodou (možnost získání licence za dotovanou cenu nebo zdarma - APUL / APLŠ)