Optometrista/optometristka

Pracovní místo ( Optometrista/optometristka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Vyšetřování zrakových funkcí a stanovování příslušných korekcí, měření na diagnostických oftalmologických přístrojích, objektivní hodnocení zraku, poradenství v problematice korekce zraku, spolupráce s lékaři, sestřičkami a ostatním personálem oddělení, administrativa spojená s chodem oddělení
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: vzdělání v oboru optometrie, příjemné vystupování, schopnost práce v kolektivu, uživatelská znalost práce na PC
- Nabízíme: tarifní mzdu dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe, osobní ohodnocení, výkonnostní bonusy, mimořádné odměny práci v jednosměnném provozu, rychlé nabývání odborných praktických zkušeností a dovedností, úhradu nákladů specializačního vzdělávání a odbornou administrativní podporu v celém jeho průběhu a řadu dalších benefitů, možný nástup ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:30 - 14:00 hod.) paní Procházková, tel.: 739 577 949, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: denisa.prochazkova@nem-km.cz.