Průvodci v MŠ - pedagogové

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dvůr pod Lipami 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 15 hod/týdně + záskoky/navýšení úvazku na domluvě. Mzdové ohodnocení: 10.400,- Kč za 15 hod/týdně. Požadujeme: obor "předškolní pedagogika" nutný, kurz přírodní pedagogiky začínajícího průvodce od ALMŠ, praxe v lesní MŠ/klubu, respektující přístup k dětem a přírodě, psychická a fyzická odolnost pro celodenní pobyt v přírodě. Nabízíme: příspěvek na vzdělávání, podniková strava, seberealizace, přátelský kolektiv. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat St a Čt 9:00-13:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis) !!!