Řidič/ka/Pracovník v sociálních službách

Pracovní místo ( Řidič/ka/Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky na uchazeče: min. střední odborné vzdělání s výučním listem, odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, schopnost týmové spolupráce, trestní a občanská bezúhonnost
řidičský průkaz sk. B podmínkou
Nabízíme: 140,- Kč/ hod., práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující stabilní zázemí organizace

Pracovní náplň: Plní povinnosti spojené s rozvozem obědů pro klienty (veškerá manipulace s jídlonosiči, rozdělování stravy do jídlonosičů, rozvoz obědů do domácností klientů nebo do Domů s pečovatelskou službou aj.). Poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou a v terénu - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla. Podle potřeb organizace provádí další práce, které odpovídají druhu práce.

Typ a délka úvazku: práce na DPP, DPČ, pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem, součástí jsou víkendové služby, služby, ve svátcích, nástup možný ihned

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.