projektant/ka pozemních staveb, architekt/ka, urbanista/urbanistka


Pracovní náplň

kontakt: Eliška Čutková, e-mail: eliska.cutkova@rotagroup.cz, tel.: 608 980 239 (8:00 - 17:00 hod.)

požadujeme znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), technické myšlení, komunikativnost. Výhodou je praxe v oboru, řidičský průkaz kat. B, angličtina i němčina. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení, stravenkový paušál, 25 dní dovolené.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky projektant/ka pozemních staveb, architekt/ka, urbanista/urbanistka

Firma

RotaGroup s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Stavebnictví a reality

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát