Saunér/ka

Pracovní náplň

Baví tě práce s lidmi, umíš je zaujmout a máš vášeň pro saunovaní? Do naši nověotevřené části wellness centra hledáma saunéra, který rozproudí našim hostům krev v žilách. Praxi uvítáme ale šanci mají i ti, kteří berou saunování jako hobby a chtěli by ho posunout na vyšší úroveň.
Co bude tvou pracovní náplni?

Starat se o nezapomenutelné zážitky našich klientů
Sestavovat si vlastní saunové ceremoniály
Provádět 3 ceremoniály za směnu
Dohlížet na kvalitu saun a wellness v průběhu směny (teplota, vůně, hudba, čistota)
Kontrolovat dodržování saunových pravidel
Co od tebe očekáváme?

Pozitivní vztah k wellness, saunování a zdravému životnímu stylu
Komunikace s lidmi ti nedělá problém
Kreativní přístup a ochotu učit se
Fyzickou zdatnost a odolnost - práce ve vysokých teplotách
Ochotu pracovat odpoledne i o víkendech
Co ti můžeme nabídnout?

práci v hotelu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb
dlouhodobou spolupráci
krásné prostředí nového wellness s 9 saunami, 2 vířivkami- vnitřní/ venkovní, 2 odpočívárny, ochlazovacím jezírkem i bazénkem, atd.
práci na dohodu/ práci na živnostenský list
přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení
atraktivní zaměstnanecké benefity
zvýhodněný vstup do wellness centra, relaxačního bazénu

Mzda v rozmezí od 200 do 230 Kč/hod.

Zaujala Tě naše nabídka? Pokud chceš být součástí našeho wellness týmu, pošli nám svůj životopis a pár slov o sobě a svých zkušenostech.