Product Manager for B2B software platforms integrations

Pracovní náplň

Kontaktovat mail info@theholdings.cz
Hledáme do našeho tímu dynamickou osobu pro pozici Product Manager for B2B software platforms integrations, který by se připojil k našemu výjimečnému týmu a stál v čele vývoje a údržby projektů na českém trhu i mimo něj. Tato role je přizpůsobena jednotlivcům s inženýrským vzděláním a dovednosti, kteří chtějí směrovat svou kariéru v odvětví iGamingu, se zvláštním důrazem na převedení vize, cílů a obchodní trajektorie našich produktů do hmatatelné reality. Skutečná vášeň pro hry je předpokladem úspěchu v této roli.
Mezi vaše povinnosti bude patřit:
• Stanovení vize, cílů a obchodní trajektorie našich produktů
• Efektivní dohled nad celým životním cyklem projektu, zajištění dodání projektů od zahájení až po nasazení. To zahrnuje řízení jedné velké iniciativy a/nebo více menších současně.
• Efektivní řízení harmonogramů, organizování schůzek s různými týmy (obchod/vývoj/údržba atd.).
• Spolupráce s mezifunkčními týmy na úkolech souvisejících s projektem a obecných iniciativách.
• Navrhování inovativních vylepšení pro zlepšení výsledků projektu.
• Přispívání k údržbě aktuálních stránek Confluence.
Koho hledáme:
• Analytický myslitel s velkým zájmem a hlubokými zkušenostmi s online herními systémy.
• Osobní a sympatický jedinec, schopný podporovat otevřenou komunikaci za hranicemi práce.
• Někdo se schopností kreativně myslet a vynikajícími organizačními schopnostmi.
• Znalost metodik projektového řízení (Scrum, Kanban, Agile).
• Technické zázemí s dobrou znalostí různých platforem a technologií (včetně nastavení platforem a základních vývojo