AUTOMECHANIK (m/ž) – servis kamionů

Pracovní náplň

Diagnostika, opravy a údržba kamionů i osobních aut. Převážně kamiony Scania, Renault, Volvo, DAF a veškerá návěsová technika. ŘP sk. B podmínkou, bez C se u nás neobejdete. Pokud tuto skupinu řidičského oprávnění nemáte, nevadí, po nástupu jej doplníme. Požadujeme schopnost týmové spolupráce, samostatnost a aktivní zájem o obor. Jednosměnný provoz PO-PÁ. Zázemí stabilní české firmy. Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem zašlete svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní, 13. plat, bonusy, odměny, odborné vzdělávání, 25 dní dovolené.