CNC SoustružníCI*

Pracovní náplň

CNC SOUSTRUŽNÍCI*

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha klasických a CNC soustruhů, soustružení kusové výroby
POŽADUJEME: povědomí o technologii obrábění, čtení ve výkresové dokumentaci, samostatnost, spolehlivost (práce je ve směnném provozu)
NABÍZÍME: Dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání (mimo VM), příspěvek na doplňkové penzijní spoření, zdravotní dovolená až 3 dny ročně, 5 dní dovolené navíc, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce,benefitní karta, hrazené očkování proti chřipce
PRVNÍ KONTAKT:p. Dobešová Natálie, tel. 604 637 746 8:00-15:00 nebo e-mailem na prace@pwo-group.com