programátor/programátorka CNC strojů

Pracovní náplň

Požadujeme:
o SŠ/SOU technického směru
o Dobrá orientace v technické dokumentaci
o Základní znalost práce s MS Office
o Cit pro detail, spolehlivost, komunikativnost, ochotu vzdělávat se, učit se novým věcem
o Výhodou: je zkušenost, znalost programování CNC strojů (laser, děrovací lis, svařovací robot),
případně jako obsluha/seřizovač těchto strojů

Náplň práce:
o Vytváření a ladění programů pro CNC svařovací robot (IGM)
o Spolupráce při tvorbě přípravků
o Vytváření programů pro CNC dělící stroje: Laser a děrovací lis (TRUMPF)?

Nabízíme:
Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením + další měsíční odměny dle firemních kritérií, roční benefity, stravenky, sick days, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích. Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně, zajišťujeme stravování na pracovišti.
Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru. Po zapracování změna PP na dobu neurčitou.

Způsob prvního kontaktu:
- osobně Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem
- e-mailem
- telefonicky od 7.00-15.00 hod.