ZDRAVOTNÍ SESTRA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu určitou (do 30.11.2024) s možností uzavření smlouvy na dobu neurčitou nebo formou brigády, pracovní doba - 12hodinové nebo 8hodinové směny.
Hrubý měsíční plat je uveden včetně příplatků za noční směny, soboty a neděle a včetně příplatků a osobního ohodnocení.

Požadavky: odborná praxe ve zdravotnických nebo v sociálních službách minimálně 3 roky; vzdělání minimálně ÚSO s maturitou zdravotnického zaměření; dobrá orientace v Zák. o zdravotních službách č. 372/2011 Sb. a Vyhl. MZ č. 98/2012 Sb. o zdravotnické dokumentaci; odborná způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu se Zák. č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních; trestní bezúhonnost. Ostatní požadavky na www.ddpolice.cz

Zaměstnavatel nabízí příležitost naučit se něco nového - paliativní přístup v péči o klienty.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, benefity, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt - paní Šrámková Jana, tel.: 491 426 544, e-mail: ddpolice@centrum.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně.