obráběč/obráběčka

Pracovní místo ( obráběč/obráběčka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Provádění obráběcích prací dle pracovních postupů, instrukcí a technické dokumentace
- Obsluha obráběcích strojů a jiných zařízení
- Seřizování, údržba a ošetřování svěřených pracovních nástrojů
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
- Čtení údajů z různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce
- Důkladná kontrola a ověření spolehlivosti vykonané práce
- Kvalitativně odvádět svoji práci a bezodkladně informovat své nadřízené o vzniklých problémech
- Udržování pořádku na svém pracovišti
- Operativně řešit vzniklé problémy
- Dodržování vnitřních předpisů, BOZP, PO a HSE
- Dvousměnný provoz
Požadavky:
- SOU/OU strojní (obráběč, nástrojař)
- Praxe na obráběcích strojích vítaná (zkušenosti z papírenského průmyslu výhodou)
- Ochota učit se a rozvíjet se
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost problematiky měření dle ČSN
- Znalost práce s průmyslovými PC
- Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
- Průkaz na VZV výhodou
- Znalost angličtiny výhodou
- Flexibilita
- Technické myšlení, prostorová představivost, soustředěnost
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
- Zaškolení na našich strojích
- Nadstandardní platové podmínky
- Směnný příplatek
- Týden dodatkové dovolené
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na relaxaci
- Příspěvek na penzijní připojištění dle odpracovaných let
- Zdravotní péči rozšířenou o očkování
- Možnost dále se zdokonalovat v cizích jazycíc
5 týdnů dovolenéo stravenkový paušálo flexipasyo příspěvek na dopravuo zdravotní péči rozšířenou o očkovánío příspěvek