Údržbáři

Pracovní náplň

Přijmeme do trvalého pracovního poměru údržbáře objektu. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, řidičské oprávnění (sk. B, C, E, T) - výhodou, spolehlivost a praxi v oboru (instalatér, zámečník, zedník, elektrikář). Vyhláška 50 výhodou.

Pracovní náplň: správa a údržba objektu a jiného majetku firmy, úklid, sekání trávy, úklid sněhu. Běžné opravy, montáže, drobné zednické, instalatérské a elektrikářské práce související s provozem sklárny, minipivovaru, hotelu atd.

Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, lázně, masáže

Kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 13:00 hodin