Řidič nákladního automobilu - vnitrostátní doprava, Polsko

Pracovní místo ( Řidič nákladního automobilu - vnitrostátní doprava, Polsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
" řidičský průkaz skupiny C+E
" platný profesní průkaz
" nástup možný ihned
" spolehlivost

Nabízíme:
" zázemí stabilní společnosti s jistotou pravidelného příjmu
" systém dalších firemních benefitů

Vašim úkolem bude:
" doprava zboží zákazníkům dle plánu - stálé trasy/stálí zákazníci
" předání zboží zákazníkovi včetně přepravní dokumentace
" dodržování stanovené denní trasy
" režim práce PO až PÁ

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Hlásit se na e-mail lucie.chlupova@hobes.cz nebo na tel. č. 554 748 320 /od 7.00 hod. do 15.00 hod./ nebo osobně.
Z : 13.11.2023