Obchodní manažer

Pracovní místo ( Obchodní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání s maturitou, anglický jazyk (komunikativní úroveň), praxe na pozici min. 2 roky, znalost v oblasti technického směru, časová flexibilita, pečlivost a vytrvalost, dobré komunikační schopnosti, umět vyjednávat a být rozhodný, umět vyhodnocovat rizika, mít pozitivní přístup a umět naslouchat. Další jazykové znalosti výhodou.
Náplň pracovní činnosti: nastavuje obchodní strategii ve spolupráci s vedoucím obchodního oddělení a dohlíží na její dodržování, plánuje obchodní cíle a odpovídá za výsledky, nastavuje a aktualizuje obchodní procesy, rozvíjí velké obchodní příležitosti, zajišťuje a udržuje obchodní vztahy, reprezentuje firmu.
Nabízíme: 4 týdny dovolené, 1 volný pátek v měsíci, podnikové stravování, zvýhodněné volání pro zaměstnance, pracovní/životní výročí, možnost ubytování, firemní akce.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (9:00-11:00 hod.), tel. 770145540 (8:00-15:00 hod.) nebo e-mailem sarka.knotova@permon.cz