strážník Městské policie

Pracovní místo ( strážník Městské policie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-první kontakt se zaměstnavatelem: Mgr.Karel Vodolan, ředitel Městské policie Hostivice,
220 512 972 (8-15 hod.), mp@hostivice.eu

-Uchazeč musí splňovat předpoklady pro výkon funkce strážníka dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění: státní občan České republiky, věk minimálně 18 let, bezúhonnost v souladu s ust. § 4a, spolehlivost v souladu s ust. § 4b
Dále požadujeme: řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič), zbrojní průkaz sk. D dle ust. § 16, odst. 2 zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu, v platném znění (případně jeho získání do 1 roka od nástupu)
Více informací naleznete na webových stránkách Města Hostivice v sekci Zajímá mě -> Pracovní příležitosti -> Výběrová řízení na pracovní místa vypsaná městem Hostivice: https://www.hostivice-mesto.cz/vyberova-rizeni-na-pracovni-mista-vypsana-mestem-hostivice/ds-18000/p1=39118

-zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 120.000-150.000,- ,
osobní příplatek, 5 týdnů dovolené a 6 dnů pracovního volna navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na sport, kulturu,, volný čas a další, případně pomoc při řešení bytové situace apod.