Marketingový manažer/ka

Pracovní náplň

Kontaktovat mail Valeria@inftele.com
Hledáme marketingového manažera na plný úvazek
Vaším úkolem bude vytvářet a realizovat efektivní marketingové kampaně, které
přilákají nové zákazníky a posílí naši pozici na trhu.
Požadavky:
- Zkušenosti s digitálním marketingem alespoň dva roky;
-Strategické myšlení: Schopnost vyvíjet a implementovat marketingové strategie,
které jsou v souladu s cíli společnosti.
-Odbornost v práci s analytickými a reklamními nástroji: Zkušenosti s Google
Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads a schopnost efektivně
využívat tyto platformy k vytváření, optimalizaci a analýze reklamních kampaní v
souladu s marketingovými cíli společnosti.
-Technická gramotnost: Znalost práce s marketingovými technologiemi včetně CRM
systémů, platforem pro automatizaci marketingu.
- Odbornost v oblasti digitálního marketingu: Zkušenosti se SEO, SEM, PPC,
sociálními médii a dalšími digitálními kanály.
-Dovednosti projektového řízení: Schopnost efektivně řídit více projektů při dodržení
termínů a rozpočtů.
-Kreativní myšlení: Schopnost vytvářet inovativní nápady a kreativní řešení k řešení
marketingových problémů.
-Odbornost na obsahový marketing: Schopnost vytvářet poutavý a efektivní obsah,
který bude splňovat zájmy cílového publika.
- Znalost ruského a anglického jazyka.
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
- Pochopení VoIP a hostingových služeb.
Zodpovědnosti:
- Vývoj a implementace marketingových strategií na podporu IP telefonie a
hostingových služeb;
- Tvorba a spoušt