OBSLUHA CNC STROJŮ

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Květoňová Jana Mgr., tel.: Mob: +420 604 297 725, e-mail: jana.kvetonova@brano.eu
Požadujeme:
- znalost obsluhy CNC strojů
- pečlivý přístup k práci
Jedná se o sériovou výrobu.
Pracovní doba ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 06:00 hod., pracoviště Hradec nad Moravicí.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Vyučen ve strojírenském oboru
- Výborná znalost technické dokumentace
- Znalost řídícího systému Heidenhein, Sinumeric, Fanuc výhodou
- Zkušenosti s měřením - posuvka, mikrometr
- Ochota pracovat na směny
Nabízíme:
- pravidelný, stabilní výdělek
- základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
- možnost dalšího vzdělávání
- zaškolení nových zaměstnanců
- příspěvek na životní a penzijní pojištění ve výši 12 000 Kč ročně
- příspěvek na sport, kulturu a vzdělávání Flexi Card až 24 000 Kč ročně
- až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
- příspěvek na závodní stravování
- věrnostní příspěvek
- vlastní rekreační zařízení www.brans.cz
- rehabilitační péče - vlastní wellness zařízení www.bs-studio.cz
- příspěvek na dětské rekreace
Co vás čeká
- Příprava nářadí
- Obsluha CNC frézy/soustruhu či jiného CNC dle dohody
- Měření a kontrola provedené práce
- Práce s technickými výkresy