Strážník městské policie

Pracovní náplň

z: 08.11.2023 a: 21.12.2023 Osobní kontakt po telefonické domluvě s kontaktní osobou.

Město Studénka hledá zájemce o zaměstnání na pracovní pozici
STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE STUDÉNKA.
Podrobné informace na úřední desce MěÚ a www stránkách města na adrese:

Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění; čekatel: 5. platová třída, strážník: 8. platová třída - platový stupeň dle délky započitatelné praxe; příplatky: zvláštní příplatek, osobní příplatek, příplatek za práci v SO, NE, svátky a v noci.

Požadavky:
uchazeč musí splňovat předpoklady dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů:
- státní občanství ČR
- středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- zdravotní způsobilost k výkonu oprávnění a povinností strážníka v souladu s § 4c zákona č. 553/1991 Sb.
- věk minimálně 21 let
- bezúhonnost v souladu s § 4a zákona č. 553/1991 Sb.
- spolehlivost v souladu s § 4b zákona č. 553/1991 Sb.

Další požadavky:
- řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič
- tělesná a duševní způsobilost

Výhodou:
- platné osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie
- praxe u městské (obecní) policie
- uživatelská znalost PC
- platný zbrojní průkaz skupiny D
- aktivní znalost cizího jazyka

Zaměstnanecké benefity:
- prac

Požadujeme

Jiné