ČALOUNÍK/ČALOUNICE - ŠIČKY

Pracovní náplň

z:7/11/2023 a:2/2/2024
Náplň práce:
- Šití čalounění pro sériovou výrobu
- Zpracování nástřihů pro čalouněné díly
- Lepení a stříhání potahů
- Návrhy na zlepšování výroby čalounění
- Spolupráce s prototypovou dílnou a vývojem
- Příležitostná podpora prototypové čalounické dílny.
Požadujeme:
- Vyučení nejlépe v oboru
- Zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
- Ovládání výrobních šicích strojů výhodou
- Kreativita, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, zručnost
- Samostatnost - naprosto nezbytná
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky (čalounění nábytku, sedadel,…), nebo delší praxe v šití oděvů.
Nabízíme:
- Pracovní doba 6:00-14:00hod, 14:00-22:00 hod.
- Mzda podle zkušeností a plnění pracovních úkolů, prémie až 50 %
- 23 dní dovolené a 2 dny zdravotní volno (sick days)
- Různorodá práce (každý projekt je jiný a stereotyp u nás neznáme)
- Otevřená pracovní atmosféra, osobní přístup k zaměstnancům
- Pohodový (a tvůrčí) kolektiv, pracují u nás muži i ženy
- Čisté prostředí nové budovy
- Dotované stravování ve firemní jídelně s výběrem z 5ti druhů jídla, dotace až 50%
- Po zapracování příspěvek na penzijní připojištění
- Odměna za doporučení nového zaměstnance
- Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
- Odměny při životním a pracovním jubileu
- Dojezdový bonus a bonus za účast na směnách.
Kontakt emailem.