Pomocná síla do kuchyně

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: LD Luna, Národní 14/13a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2024) - poté možné prodloužení. Náplň práce: pomocné práce při výrobě jídel, sběr nádobí, jeho mytí, čištění a obsluha ručních kuchyňských strojků, expedice zboží, pokrmů, cukrářských výrobků, polotovarů jednotlivě nebo hromadně, mytí černého nádobí. Požadujeme: min. základní vzdělání, praxe vítána, smysl pro pořádek a čistotu, znalosti a dovednosti odpovídající nabízené pozici, výpis z rejstříku trestů, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: zařazení ve 4. platové třídě dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (ve znění pozdějších předpisů) + osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování, 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem; v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail j.paryzek@zsmv.cz nebo na adresu ZS pro MV (personální oddělení), Přípotoční 300, 101 00 Praha.